W
I
Ę
C
E
J

«

N
E
W
S
Ó
W
Kondycja fizyczna z Larsem Ulrichem za pan brat
dodane 25.07.2017 13:38:14 przez: Elvis-Król
wyświetleń: 911
Perkusista w wywiadzie dla "Forbes".Lars postanowił podzielić się w wywiadzie swoją kondycją fizyczną, zmienionym trybem życia i tym jak długo będą w stanie występować na żywo (fragmenty wypowiedzi):

"Jeżeli ktoś ze 30 lat temu zdradził mi, że będziemy dalej grać utwory jak Fight Fire With Fire czy Battery, to bym nigdy w to nie uwierzył. I to w wieku 52 lat. Jednak wiele się zmieniło. Stałem się bardziej odpowiedzialny, dużo śpię. Siłownia i zdrowa żywność każdego dnia. Gdyby nie to, to na scenę już bym raczej nie wszedł. Słyszałem, że Brian May skończył 70 lat jak również Sammy Hagar. Przeczytałem wywiad z Paulem McCartney'em, który skończy 75 lat i wciąż występuje""Ich praca mnie inspiruje, jednak nasz poziom jest inny w aspekcie fizycznym. Jazzowi perkusiści pokroju Max'a Roach'a grają cudownie mając ponad 80 lat. Mam spore wątpliwości, czy będziemy wstanie wykonywać nasze utwory mając 70 lat"

"Chciałbym móc to sprawdzić, ale liczę się z tym że wszystko musi być perfekcyjne, a to kosztuje sporo wysiłku fizycznego jak i psychicznego. Za 20 lat może będzie to już niemożliwe, jednak chciałbym móc się o tym przekonać. Mam nadzieję, że zdrowie mi dopisze i sam zadecyduję kiedy odejść na emeryturę, a nie czynniki zdrowotne"


Drodzy czytelnicy, jak wyobrażacie sobie Larsa bębniącego "Battery" w wieku 70, 80 i 100 lat?

Elvis-Król

Waszym zdaniem
komentarzy: 1
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
a7xsz
26.07.2017 13:56:26
O  IP: 89.68.161.223
Nie. Nie wyobrażam sobie.

To będzie przykre, kiedy odejdzie cała generacja świetnych zespołów "ciężkich" z powodów po prostu kondycji fizycznej.

Tak naprawdę wystarczy że jednemu coś się stanie i nie będzie mógł grać, to co wtedy? Pozbyć się kogoś kto stał obok ciebie 30 lat i wziąć kogoś na zastępstwo? No raczej nie.

Życzę wszystkim muzykom rockowym i metalowym - ZERO KONTUZJI
OVERKILL.pl © 2000 - 2018
KOD: Marcin Nowak