W
I
Ę
C
E
J

«

N
E
W
S
Ó
W
Chorzowska Leśniczówka - lipcowe imprezy
dodane 11.07.2011 21:50:41 przez: ToMek
wyświetleń: 4029
Poniżej prezentujemy, z lekkim opóźnieniem, grafil lipcowych wydarzeń w Chorzowskiej Leśniczowce.
Garść szczegółów technicznych:
Imprezy oznaczone jako PLENER odbywają się na Dużym Kręgu (ok. 500 m od klubu), przy którym rozstawione są stanowiska gastronomiczne. Start koncertów z reguły 17:00-18:00, wstęp wolny. W przypadku niekorzystnych warunków pogodowych koncerty mogą zostać przeniesione do siedziby kluby. Pozostałe imprezy w naszych skromnych progach.


Lipiec zapowiada się nam koncertowo. Wspólnie z WPKiW i pod patronatem Grupy Tauron Leśniczówka organizuje scenę festiwalową na Dużym Kręgu Tanecznym w parku chorzowskim. Mamy zaszczyt być również oficjalnym klubem kolejnej edycji Festiwalu im. Ryśka Riedla "Ku przestrodze", który corocznie gości nawet kilkanaście tysięcy fanów z całej (i nie tylko) Polski.




2011-08-07 - Markowe Granie - Seta

Jest rok 1976. W akademiku „Szklany dom” przy ul. Świdnickiej we Wrocławiu, na schodach ewakuacyjnych, grupa studentów Uniwersytetu Wrocławskiego im. Bolesława Bieruta zaczyna działać artystycznie i postanawia stworzyć zespół muzyczny. Zważywszy, że akademik jest męski, a pokoje kilkunastoosobowe – znaczenie schodów ewakuacyjnych jest tu nie do przecenienia. Przy UWr działa Klub Turystyczny o swojsko brzmiącej nazwie SETA (Studencka Elipsa Turystyczno-Artystyczna), a czwórka studentów to członkowie Klubu: Stanisław Gola, Stanisław Korzępa, Andrzej Mróz i Jolanta Romańska.
Zaczynem szlachetnego pomysłu staje się fakt wejścia przez Stanisława Golę w posiadanie gitary SUZUKI, w kolorze czerwonym, prosto z Francji (stan posiadania trwa do dziś). Artystyczny człon nazwy Klubu zostaje potwierdzony, a zespół w grudniu tego samego roku prezentuje swoje pierwsze piosenki „Pod Czantorią” i „Niziutkie niebo” na Środowiskowym Przeglądzie Piosenki Turystycznej w „Pałacyku”. SETA wygrywa przegląd.
Po pierwszym sukcesie zespół zdobywa wyróżnienia na przeglądach piosenki studenckiej Yapa i Bazuna. Po Giełdzie Piosenki w Szklarskiej Porębie w roku 1977 do zespołu dochodzą: Basia Piotrowska, Staszek Rogowski, a następnie Tereska Kaczmarek, Jola Szczerbik oraz Kuba Chmielewski, Kaziu Nowiński i Wiesiek Zyk.
SETA ma już w swym repertuarze wiele własnych piosenek, chętnie sięga również do tekstów klasyków poezji polskiej. W roku 1978 w zespole pojawia się Andrzej Wierzbicki. Jego piosenki, jak również piosenki autorstwa Andrzeja Mroza i Staszka Goli, wraz z charakterystycznym brzmieniem gitary Staszka Rogowskiego tworzą swoisty, rozpoznawalny charakter grupy.
W roku 1979 zespół wygrywa wszystkie przeglądy piosenki studenckiej i turystycznej, m.in. Yapę, Giełdę w Szklarskiej Porębie, Bakcynalia, a na Bazunie wyśpiewuje Rajdową Piosenkę Roku („Zimowy wiatr”). W maju roku 1980 zespół bierze udział w Rejsie Zwycięstwa Odrą - z Wrocławia do Szczecina - i w Szczecinie gra ostatni koncert.

Przez wiele lat SETA nie pojawia się na scenach, ale jej piosenki żyją na szlakach, w schroniskach, przy rajdowych ogniskach, wśród wiernej publiczności i wielbicieli piosenki turystycznej. Szczególnie wśród studentów i weteranów Akademickiego Klubu Turystycznego Akademii Rolniczej we Wrocławiu.
AKT Wrocław to rajdy i piosenka turystyczna. Tu działały m.in. takie zespoły jak Sztamajza, FART czy AKT-Wrocław. Piosenki SETY wędrują z AKT po Gorcach, Beskidach i Karkonoszach. Pod koniec lat 80-tych piosenki SETY znów zaczynają pojawiać się na scenach studenckich (zwłaszcza w Szklarskiej Porębie na Giełdzie, której organizatorem od roku 1989 jest AKT AR).
W roku 1989 powstaje płyta „Idę w góry cieszyć się życiem”, na której znajdują się archiwalne oraz studyjne nagrania przebojów turystycznych. W nagraniach w studiu w Jeleniej Górze biorą członkowie wspomnianych zespołów.
SETA w zmiennym składzie (wywodzącym się z takich grup, jak: SETA, AKT-Wrocław, „Małolepsi”, FART) pojawia się coraz częściej na Yapie, Bazunie i innych przeglądach. Repertuar zostaje wzbogacony utworami tych właśnie grup (m.in. „Hulajnoga” autorstwa Ryszarda Żarowskiego, „Pozdrowienie” Krzysztofa Mizgalskiego).
W sierpniu 2002 roku na Giełdzie Piosenki w Szklarskiej Porębie ma miejsce niezapomniany koncert „Seto-lecie SETY”, którego gośćmi są m.in. Wolna Grupa Bukowina, Stare Dobre Małżeństwo, Bez Idola, Mikroklimat, Jerzy Filar i Nasza Basia Kochana. Koncert trwa do rana, a najczęściej powtarzają się życzenia „Sety lat!”.
W roku 2007 zespół nagrywa płytę, która stanowi bogaty wybór piosenek SETY i Andrzeja Wierzbickiego (m.in. Beskid, Ballada o Św. Mikołaju, Przerwa w podróży, Modlitwa wędrownego grajka, Zachód, Wody tatrzańskie). Są tu również piosenki grup, których członkowie stanowią obecny trzon SETY. Są też piosenki, które przychodziły do zespołu z kimś, kto pojawił się w zespole na czas jakiś („Pamiątka ze spływu” czy „Jesienna dziewczyna”). Są i te piosenki, z którymi zespół bardzo zaprzyjaźnił się przez lata, a one z zespołem. Do tych z pewnością należą „Zgubione marzenia” Wojtka Jarocińskiego i „Niezapominajka” Krzysztofa Szczuckiego.
Obecny skład zespołu: Beata Jelonek, Zuzia Mizgalska, Stanisław Gola, Krzysztof Mizgalski, Piotr Mizgalski, Kazimierz Nowiński, Wojtek Krasecki i Kuba Jelonek. Od czasu do czasu na scenie pojawia się jeden z ojców SETY- Andrzej Mróz (wrocławski).

BILETY:
Cena: 15 zł



PLENER
2011-07-09 godz. 17:00 - Marek Piekarczyk + PiS + Meghido

Marek Piekarczyk
Wokalista TSA od 1981 roku, karierę muzyczną zaczynał w zespołach: Biała 21. i Sektor A. W swoim dorobku ma także role teatralne (m.in. główną w "Jesus Christ Superstar" w Teatrze Muzycznym w Gdyni) oraz występy na różnych festiwalach, np. Tyskim Festiwalu Muzycznym im. Ryśka Riedla "Ku Przestrodze". Mieszka w Bochni i jest wegetarianinem.
Grupa TSA, uważana za prekursorów heavy metalu w Polsce, powstała w 1979 roku. Wielkim sukcesem okazał się występ muzyków w Jarocinie oraz albumy: "Live" i "TSA". Później grupa rozstała się, by w 2001 roku wznowić działalność. W tym samym czasie Marek Piekarczyk zaangażował się w działalność na rzecz projektu "Dom Muzyki", który związany był z budową Domu Muzyki dla Niepełnosprawnych Artystów. Trzy lata później ukazała się kolejna płyta TSA zatytułowana "Proceder", zaś w 2007 wokalista wziął udział w projekcie Yugopolis, gdzie zaśpiewał piosenki: "Czy pamiętasz?" i "Gdzie jest nasza miłość?" - pierwsza z nich gościła na szczytach POPlisty RMF FM.
Pod koniec października 2009 roku do sklepów trafiła płyta "Żródło", na której znalazły się specjalnie wyselekcjonowane utwory, wybrane według swoistego klucza. Nieco już zapomniane, które w latach 60. I 70. były wielkimi przebojami. Według motta "Kto ma dostęp do źródła nie czerpie z kałuży" artysta zaproponował powrót do muzycznych korzeni, jednocześnie przeciwstawiając się fali wszechogarniającej tandety w muzyce rozrywkowej. Na krążku znalazły się utwory z repertuaru między innymi grupy Test, Krzysztofa Klenczona, Skaldów, Niebiesko-Czarnych czy dziś już zapomnianych Michaja Burano, Klanu. Od strony produkcyjnej nad wszystkim czuwał Tomasz Bonarowski (Myslovitz, O.N.A., Yugopolis).

http://marekpiekarczyk.pl

PiS
Powstał na bazie wspólnych fascynacji Piotra Lekkiego, gitarzysty, realizatora dżwięku i Sierścia, który śpiewa... Te wspólne fascynacje, to przede wszystkim koty: "Marian" Piotra oraz "Kot" i "Stinky" Sierścia... Można też powiedzieć, że połączyły nas okulary... ale tak naprawdę to chęć pogrania różnych piosenek... Oprócz utworów znanych, chcemy przemycić kilka kompozycji, które z różnych względów nie zaistniały w świadomości fanów dobrej muzyki... Nasuwa się taka analogia do talii kart... As to najwyższa karta... ale pięć kart, o mniejszej wartości w jednym kolorze przebija karetę asów.

http://www.myspace.com/bandapis

Meghido
Nowosądecki zespół hard-rockowy. Został założony w 2006 roku przez Adama Habelę (wokal) oraz Michała Chruślickiego (gitara). W niedługim czasie do zespołu doszedł Tomasz Kulig, który pierwotnie grał na instrumentach klawiszowych po czym rozpoczął grę na gitarze. Kilka miesięcy później skład grupy zasilił basista Adam Pawliczak. W ten sposób ukształtował się rdzeń grupy. Zespół bardzo długo szlifował (i dalej szlifuje) swoje zdolności muzyczne poprzez grę coverów ulubionych zespołów (Iron Maiden, Pink Floyd, Dream Theater) pracując jednocześnie nad autorskimi utworami.
Do największych dotychczasowych sukcesów Meghido należą: nagranie dema, zatytułowanego N.W.A. 334 (które w całości można przesłuchać na myspace) oraz zajęcie 2. miejsca w powiatowym przeglądzie zespołów, który odbył się w Krościenku. W chwili obecnej Meghido skupia się na tworzeniu nowego materiału i zaczyna koncertować z nowym wokalistą, którym został Leszek Zwoliński.

http://www.myspace.com/meghido




12 - 16 lipiec 2011

Warsztaty instrumentalne
Warsztaty od godziny 17
Wykłady i koncerty mistrzów od godz. 18
Warsztaty, miedzy innymi, poprowadzą :


12 wtorek - Mirosław Rzepa i Wojciech Łukawski - "Gitara bez tajemnic"
Wojciech Łukawski – doświadczony i ceniony lutnik z Chorzowa współpracujący z wieloma gitarzystami polskiej sceny muzycznej opowie o tym jak dbać o gitary aby odwdzięczały się oryginalnym brzmieniem i komfortem gry. Chętnie wyjawi również wiele tajników budowy gitar obalając mity a opierając się na faktach i doświadczeniu w budowie i naprawach instrumentów muzycznych.
Mirosław Rzepa - śląski gitarzysta związany z wieloma muzycznymi projektami między innymi z Krzakiem i Śląską Grupą Bluesową.

13 środa - Ireneusz Głyk i grupa PIK - "Perkusja"
Irek Głyk i grupa P.I.K. - to rodzinna grupa, będąca najnowszym projektem muzycznym cenionego wibrafonisty, Irka Głyka. Zespół, poprzez połączenie wibrafonu, perkusji i gitary basowej, tworzy energiczne, o wręcz bajkowym brzemieniu utwory.

14 czwartek - Krzysztof Ścierański - "Bas, rytm i harmonia"
Krzysztof Ścierański - jest muzycznym samoukiem (ukończył Pomaturalną Szkołę Ochrony Środowiska). Po kilku latach gry w amatorskich zespołach, został w wieku 22 lat basistą jazz-rockowego zespołu Laboratorium, z którym nagrał 5 płyt i zagrał kilkaset koncertów, także za granicą, m.in. na festiwalach w Hiszpanii i w Indiach.

15 piątek - Grzegorz Kapołka i Darek Ziółek - "Gitara i bas"
Grzegorz Kapołka - Absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Współpracuje na stałe z Irkiem Dudkiem od 1985, a od 1999 z zespołem Golec uOrkiestra. W latach 1986-1991 grał w formacji Young Power. Współpracował także z Grażyną Łobaszewską, Krystyną Prońko, Jarkiem Janusem, Ewą Urygą, Bronkiem Dużym, Jorgosem Skoliasem, Wojtkiem Staroniewiczem, Zbigniewem Jakubkiem, Krzysztofem Ścierańskim, Antymos Apostolisem, Jerzym Piotrowskim i z wieloma innymi. Nagrał krążek Mr DJ z Frankiem Gambale i Robertem Eubanksem. Jego dyskografia obejmuje cztery autorskie płyty: I'm Believing (1996), Blue Blues (1999), Blue Blues II (2001) i Blue Blues III (2008), a także wiele płyt będących wynikiem współpracy z innymi muzykami.
Darek Ziółek - zadebiutował na scenie w roku 1985 na festiwalu Jazz Jantar w zespole Zbigniewa Namysłowskiego. Współpracował z najwybitniejszymi muzykami bluesowymi i jazzowym, między innymi z Ireneuszem Dudkiem, Leszkiem Możdżerem, Markiem Soskinem, Lorą Szafran, Krystyną Prońko i Ewą Urygą.

16 sobota - Jan "Kyks" Skrzek i goście "Harmonijka i blues"
Jan „Kyks” Skrzek - muzyk i kompozytor bluesowy, gra na harmonijce ustnej i fortepianie, młodszy brat Józefa Skrzeka. Skrzek identyfikuje się z kulturą Górnego Śląska, porusza w swojej twórczości problemy dnia codziennego mieszkańców tego regionu.Brał udział w licznych koncertach i festiwalach, nagraniach, programach telewizyjnych i filmach. Wydano szereg jego płyt. Muzyk od lat mieszka w Katowicach.

Wstęp Wolny





PLENER
2011-07-16 godz. 17:00 - Habakuk + Heart Soul Mind + Twoja Stara Soundsystem



Habakuk
Reggae / rock
Wojtek "Broda" Turbiarz - lead vocal, gitara
Wojtek Cyndecki - bass
Krzysztof Niedźwiecki - gitara
Jaromir Puszek - perkusja
Marek Makles - instrumenty klawiszowe
Piotr "Jackson" Wolski - instrumnety perkusyjne

http://www.habakuk.art.pl

Heart Soul Mind
Zespół powstał pod koniec 2008 roku w Katowicach. Ekipa zespołu składa się z jednej kobiety i 6-ciu facetów. Twórczość inspirowana jest wieloma nurtami, lecz najodpowiedniejsze określenie granej muzyki przez HSM to melodyjny rock, przeplatany reggae i elementami muzyki alternatywnej. Charakterystyczny klimat zespołu tworzy połączenie gitary akustycznej, conga, djembe z żywiołową gitarą elektryczną. Tą mieszankę z zawartością nutek saksofonu w jedność spaja poetycki, wpadający w ucho wokal.
Rok 2010 to dla zespołu pewne zmiany. Pojawia się nowa krew w postaci saksofonistki Asi, a w miejsce Dexa wskakuje Rafał. Czas zmniejszonej ilości koncertów nie jest czasem zastoju. W tym okresie ekipa zmienia aranże starych utworów i tworzy nowy materiał. Na początku 2011 roku zespół wypuszcza nową Epkę "z Tobą przy mnie".

http://www.myspace.com/heartsoulmindpl

Twoja Stara Soundsystem
Projekt muzyczny, którego twórcą i pomysłodawcą jest Zilber- młody nawijacz z Katowic, który wpadł na ten pomysł podczas jednej z imprez oraz (od sierpnia 2009) Ajvens z Bielska-Białej który jest Selektorem, a także udziela się wokalnie na koncertach i nagrywkach. Od listotpada 2010 załogę zasiliła Maggie, która udziela sie wokalnie i przy okazji dobrze wygląda. Teksty to najczęściej prywatne przemyślenia albo po prostu pozytywna nawijka bez konkretnego przesłania…




2011-07-22 godz. 21:00 - Dikanda

Dikanda to słowo, które w jednym z afrykańskich dialektów oznacza rodzinę i ono właśnie dokładnie oddaje ducha zespołu – żyją i pracują jak w małej rodzinie.
Grupa powstała w 1997 roku w Szczecinie. Miłość do muzyki tradycyjnej i ciężka praca pozwoliły im stworzyć własny styl i oryginalne brzmienie. W ich w całości akustycznym repertuarze słychać inspirację kulturą Orientu, folklorem bałkańskim – macedońskim i cygańskim. Cechą charakterystyczną stylu Dikandy jest tworzenie nowych słów i znaczeń w komponowanych przez siebie utworach. Wydali 5 płyt, zagrali setki koncertów, wystąpili na wielu znaczących europejskich festiwalach. Zdobyli liczne nagrody i wyróżnienia w tym:

* I Nagrodę i nagroda publiczności na festiwalu „Nowa tradycja” w 1999 r.,
* I Nagrodę na festiwalu „Eurofolk” 1999r
* III miejsce na Folkowym Fonogramie Roku za płytę „Jakhana Jakhana” w 2002r
* I Nagroda i nagroda publiczności na festiwalu "Folkherbst 2004" w Plauen
* Płyta roku 2005 niemieckiego czasopisma "Folker" dla "Usztijo"

Koncerty Dikandy to niepowtarzalna podróż po muzyce świata, żywiołowe spotkanie pełne energii, charyzmy, prawdziwych emocji, radości i wzruszenia zarówno dla publiczności jak i samego zespołu.
Grali w azjatyckiej części Rosji, w Indiach i w większości krajów Europy. Brali udział w wielu festiwalach, m.in.: Montreux Jazz Festival, Sziget Festival (Budapest), Rudolstadt i dwukrotnie wystąpili na Festiwalu opolskim. Zyskali popularność i wielką sympatię publiczności w wielu krajach Europy Zachodniej (w szczególności Niemczech, Austrii i Szwajcarii). W tym roku, oprócz trzech tras koncertowych na zachodzie Europy, zaplanowane jest tournée w USA oraz w Polsce!

Na dyskografię składają się:

* "Muzyka czterech stron wschodu" (2000)
* "Jakhana, Jakhana" (2002)
* "Usztijo" (2004)
* "Ajotoro" (2008)
* "Live" (2010)

Dikanda to:

Ania Witczak – śpiew, akordeon
Kasia Dziubak – skrzypce, śpiew
Kasia Bogusz – śpiew
Daniel Kaczmarczyk – bębny
Piotr Rejdak – gitara
Grzegorz Kolbrecki – kontrabas

www.dikanda.com
BILETY:
20 zł w przedsprzedaży
30 zł w dniu koncertu







PLENER
2011-07-23 godz. 17:00 - Mech + Ahaja + Qklok + Clairvoyant


Mech
Powstał w roku 1977 w Warszawie. Początkowo działał w składzie: Maciej Januszko - śpiew, gitara; Robert Milewski - śpiew, klawisze; Janusz Łakomiec - gitara; Krzysztof Fijałkowski - bas; Adam Lewandowski - perkusja (min. Air Condition); Andrzej Nowicki - bas (później Perfect) i Janusz Domański - perkusja. Od 1981 roku MECH działał w składzie: Maciej Januszko - gitara bass, gitara, śpiew, Janusz Łakomiec - gitara, śpiew, Robert Milewski - instrumenty klawiszowe, śpiew, Andrzej Dylewski - perkusja, instrumenty perkusyjne i w tym składzie nagrał dwie legendarne płyty - Bluffmanię i Tasmanię.
Obecnie zespół powraca, z inicjatywy Jurka Owsiaka i Janusza „Kosy” Kosińskiego w składzie: Maciej Januszko - śpiew ,Piotr DZIKI Chancewicz - gitary, Krzysztof Najman - bas i Piotr Pawłowski - perkusja. Jesienią 2005 roku nagrywa muzykę do gry PAINKILLER i płytę „Mech” na której usłyszeć można kilka starych utworów w nowych aranżacjach oraz nowe, niezwykle dynamiczne , utrzymane w powracającej konwencji hard i heavy rocka. Na płycie znalazły się także teledyski do utworów „Painkiller” i „Nie widzieć nic”.
Mech zagrał na największych festiwalach i wydarzeniach kulturalnych w kraju i ma w dorobku występy w takich miejscach jak Przystanek Woodstock, Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Warszawie, METAL HAMMER FESTIVAL, oraz u boku takich gwiazd jak KORN, Black Label Society SOULFLY, a także BLACK SABBATH-HEAVEN&HELL czy URIAH HEEP.
Zespół jest pomysłodawcą i gospodarzem corocznego festiwalu MECH-DAY Rock nad Bałtykiem w Kołobrzegu gdzie na zaproszenie MECH-u wystąpili min. CARRION, POGODNO, LIPALI, ACID DRINKERS, TSA, MACIEJ MALEŃCZUK, HEY, VOO VOO.

http://www.mech.art.pl


Ahaja
Obecna koncepcja istnieje od 1997r. Wcześniej tj. w 1994 r. pod nazwą Roller Coaster w odmiennym od obecnego składzie grupa wystąpiła na Festiwalu Muzyki Rockowej w Jarocinie. Po kilku latach metalowego grania zafascynowani muzyką bluesową postanowiliśmy podjąć próbę grania w takim właśnie klimacie jako Szychago Blus Bend. Ta koncepcja zaistniała na Rawa Blues Festiwal 96. Po pewnym czasie poszukiwań powróciliśmy jednak do cięższego brzmienia i w 1998r. Wówczas narodziła się AHAJA . Do tej pory mielismy szczęście wielokrotnie grać jako suport min. takich sław jak: Mech, Hunter, Carion, Kat, Ocean, Acid Drincers i inni . ALLELUJA!!!


Qklok
Zespół Qklok zaczął formować się w 2008 r. Trudno rozstrzygać o indywidualnych przyczynach, potrzebach i intencjach. Uciążliwa rzeczywistość wymagała bezwzględności i zaangażowania oręża z iście samurajską precyzją. Kolejne mocne brzmienie w podziemiach Katowic stało się faktem. Gdyby to miało miejsce w Paryżu, wieczny odpoczynek mieszkańców katakumb został by zapewne zakłócony! Forma potrzebowała treści i tożsamości. W 2009 r. Qklok uzbroił się w polski głos. Mógł odtąd uderzać w samo serce z zamkniętymi oczyma. Obecnie, niczym przy „Projekcie Manhattan” pracuje nad bronią masowego rażenia. Z początkiem 2011 r. powstaje demo, z nadzieją na odnalezienie wydawcy, który sprawi, że nagromadzona energia zostanie uwolniona!

http://www.myspace.com/qklokband

Clairvoyant
Zespół został założony we Wrocławiu wiosną 2007 roku przez Kamila Turczynowicza. Po wielu zmianach personalnych skład wreszcie się ustabilizował, przynajmniej na jakiś czas. Wokalistą został Paweł Połeć, gitarzystami Kamil Turczynowicz i Maciek Ostropolski, basistą Rafał Przewłocki, a perkusistą Mateusz Mazur. Po jakimś czasie Paweł musiał z powodów osobistych zrezygnować z członkostwa w Clairvoyant i jego miejsce zajął Bartek Koniuszewski. W tym składzie formacja nagrała demo pt. "First Crusade".
W maju 2009 roku na pozycji wokalisty zaszła kolejna zmiana - Bartka Koniuszewskiego zastąpił Grzesiek Kolasiński. Zespół szybko wznowił koncerty. Współpraca rozwijała się i pojawiały coraz nowsze utwory. W październiku 2009 roku demo zatytułowane„First Crusade” zostało zremasterowane (nagrano nowe partie wokalne już nowego wokalisty i poprawiono jakość nagrań). Zmianie uległ również tytuł krążka - zespół nazwał go po prostu "Last Crusaders", tak jak jeden z utworów.
Na początku stycznia 2010 roku Clairvoyant opuścił Mateusz Mazur. Zespół odwołał koncerty i rozpocząło poszukiwania nowego perkusisty.
Pod koniec marca 2010 roku wreszcie udało się wypełnić dziurę powstałą w składzie - za perkusją zasiadł Bartek Dolewski.
Zespół w marcu 2010 roku zakończył nagrywanie albumu. Tytuł krążka brzmi "The Curse Of The Golden Skull" i prawdopodobnie zostanie wydany w tym samym roku.

http://clairvoyantwroc.vizz.pl/





2011-07-28-31 XIII Festiwal Muzyczny im.Ryśka Riedla "Ku Przestrodze"
Leśniczówka jest oficjalnym klubem Festiwalu. Po koncertach na Polach Marsowych zapraszamy na całonocne Jam Session.





2011-30-07 - Ogórkowe Granie - muzyka elektroniczna



Overkill.pl & Leśniczówka

Waszym zdaniem
komentarzy: 2
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
OVERKILL.pl © 2000 - 2024
KOD: Marcin Nowak