Fastnews
Koncertowisko!
Red Hot Chili Peppers Kraków - Cracovia 2017-07-25

Kto z Was nie nucił: „Sometimes I feel
Like I don't have a partner
Sometimes I feel
Like my only friend
Is the city I live in
The city of angels
Lonely as I am
Together we cry”(Under The Bridge),
czy też “Give it away give it away give it away now” (Give It Away)
lub fragmentów Californication?
Pewnie nie ma takiej osoby. A czy pamiętacie o tym, że już za tydzień 25.07 będziecie mogli zaśpiewać je razem z Anthonym na stadionie Cracovi? Do tego pewnie nie zabraknie nowości z dopiero co wydanej (czerwiec 2017) 11 płyty Papryczek. Płyty zatytułowanej „The Gateway” o której tzw. media branżowe piszą same pochwały. Czy słusznie? O tym możecie przekonać się sami w Krakowie. Jeśli nie posiadacie biletu to macie jeszcze szansę nadrobić to karygodne niedopatrzenie wchodząc na stronę: https://www.livenation.pl/show/902604/red-hot-chili-peppers/Krak%C3%B3w/2017-07-25/pl

Red Hot Chili Peppers to jeden z najbardziej spektakularnych i odnoszących sukces zespołów w historii rocka. Wokalista Anthony Kiedis, basista Flea, perkusista Chad Smith i gitarzysta Josh Klinghoffer sprzedali ponad 60 mln. płyt, w tym ponad pięć multi-platynowych albumów. Zdobyli wspólnie sześć statuetek Grammy za m.in.:
"Najlepszy Album Rock" dla Stadium Arcadium, "Najlepsze Wokalne Wykonanie Rock przez Duet lub Grupę” dla Dani California, "Najlepsza Piosenka Rock" dla Scar Tissue oraz "Najlepsze Wykonanie Hard Rock” dla Give It Away. W kwietniu 2012 r. zespół został wprowadzony do elitarnego Rock and Roll Hall of Fame.