Fastnews
Koncertowisko!
Acid Drinkers/The Procrasters - Kwadrat/Kraków 2016-11-11

Peep Tour – trasa promująca album AcidDrinkers – Peep Show zawita do Krakowa

Zapraszamy na koncert promujący nowy album AcidDrinkers – Peep Show do Krakowa! Tytuł PEEP Show to w rozwinięciu Paralysing, Expansive, Energetic Power Show, co w kilku słowach idealnie oddaje charakter materiału, którym Kwasożłopy uraczą swoich fanów. 

„Zawsze chciałem nagrać płytę, która byłaby wypadkową trzech naszych albumów – AreYou a Rebel, Infernal Connection i Verses Of Steel. Peep Show to właśnie takie 3 w 1” – komentuje materiał perkusista zespołu Ślimak. „Na tym albumie nie bierzemy jeńców zupełnie! To będzie najprawdopodobniej najbrutalniejszy album w naszej historii. Postawiłbym go mniej więcej koło stalowych wersetów, czyli “Verses of Steel” lub “Infernal Connection” – zapowiadał materiał Titus. 

AcidDrinkers podczas koncertów to prawdziwy paraliżujący, ekspansywny, energetyczny pokaz siły! Titus, Ślimak, Popcorn i Jankiel sztukę koncertową doprowadzili do perfekcji. 

AcidDrinkers (po polsku Kwasożłopy) to zespół rock’n’rollowy założony przy butelce taniego wina w Poznaniu w 1989 r. Pełnoletni, a nawet dojrzały będący w rewelacyjnej formie nieprzerwanie od ponad 25 lat. Panowie psują robotę Kazimierzowi Wielkiemu- zastają miasta murowane, a zostawiają zgruzowane. Objechali Polskę wzdłuż i wszerz grając ponad 1500 koncertów. Wiele z nich dziesiątki tysięcy fanów pamięta do dziś. Na swoim koncie mają 17 płyt, które znacząco wpłynęły na polską scenę muzyczną.

 

The Procrasters to powiew świeżości w stołecznym gitarowym graniu! 

Jak sami o sobie piszą: "Nasza muzyka to nowatorskie podejście do kanonów klasycznego rocka. Dzieje się tak dzięki wyraźnej selektywności instrumentów w zespole. Klasyczna kombinacja gitary prowadzącej, basowej oraz perkusji jest przez nas wykorzystywana w sposób dający wrażenie dużej przestrzeni, w której każdy instrument odgrywa własną rolę w utworach dążąc do synergii. Jednocześnie, pamiętając o korzeniach rocka, w naszej muzyce dostarczamy soczystych, zapadających w pamięć riffów. Z muzyką zespołu zapoznać się można słuchając naszego minialbumu wydanego w bieżącym roku własnym nakładem i dostępnego w Internecie.
Esencja naszej muzyki tkwi jednak w pełnych energii koncertach. Na scenie zawsze dajemy z siebie wszystko porywając publikę i dostarczając jej prawdziwie solidnego rockowego doświadczenia!"
 
Nie są to wyłącznie puste słowa. Po zwycięstwach na kilku warszawskich przeglądach amatorskich w 2015 roku, zespół został doceniony również przez wrocławską publiczność w konkursie młodych zespołów Akademickiego Rocka otrzymując główną nagrodę festiwalu w 2016 roku.
Znajdziecie nas na stronach:

Facebook - https://www.facebook.com/theprocrasters 
Soundcloud - https://soundcloud.com/theprocrasters 
Youtube - https://www.youtube.com/channel/UC6_42y3wGuAXCu5qC3fftkA

The Procrasters to:
Michał 'Miecz' Ochijewicz – charyzmatyczny frontman zespołu o niepowtarzalnej barwie głosu, nie potrafi ograniczyć swojej przestrzeni koncertowej do sceny, inspiruje się wpływami współczesnych wielkoformatowych zespołów z Wielkiej Brytanii oraz koszulami w psychodeliczne wzory
David Condis y Troyano – zwinny gitarzysta prowadzący o niegrzecznej ekspresji i stylu równie egzotycznym jak jego nazwisko, inspiracje czerpie ze stonera i rocka z lat '70 co wyraźnie słychać w jego grze
Maciej Dawidczyk – nietypowy basista zakręcony na punkcie niesymetrycznych akcentów i nadający muzyce zespołu niepowtarzalny groove, zainspirowany współczesną sceną progresywną wprowadza dźwięki spoza typowych dla rocka granic
Jan 'Wojnach' Wojnar – solidny perkusista, gra z dokładnością metronomu i siłą byka, lubi muzykę elektroniczną i dobry miks, zajmuje się współprodukcją muzyki The Procrasters


Link do strony
http://www.galicja.net/acid-drinkers-4/
Link do biletów
http://www.ticketpro.pl/jnp/muzyka/1428449-acid-drinkers-2.html
Link do wydarzenia
https://www.facebook.com/events/136590960132023/
 

Acid Drinkers

Acid Drinkers

Kraków – 11.11.2016 – Klub Kwadrat ul. Skarżyńskiego 1
Otwarcie Bram 18:00 Start 19:00
Bilety przedsprzedaż 40zł w dniu koncertu 50zł

Bilety do nabycia:

BILETY KOLEKCJONERSKIE:

Klub Pod Jaszczurami, Rynek Gł. 8
Klub Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1
Metal Shop, ul. Długa 17
Klub Dziekanat, ul. Pędzichów 23
Klub Lochness, ul Warszawska 15

Bilety z systemu Ticketpro w sieci sklepów: EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce.

Kup bilet nie wychodząc z domu Ticketpro