W
I
Ę
C
E
J

«

N
E
W
S
Ó
W
"Jeden z najlepszych dni w moim życiu" Adam Nergal Darski o Metallice
dodane 07.08.2017 23:58:21 przez: Elvis-Król
wyświetleń: 1077
Lider zespołu Behemoth wspomina na swoim Facebooku tegoroczny koncert zespołu Metallica w San Diego.Fragment postu Nergala:

"Weszliśmy na tył sceny i spotykamy siedziącego Larsa z kawą. Jest zrelaksowany i totalnie wyluzowany. Przyjaźnie nastawiony i całkowicie skupiający uwagę na tobie, coś miłego bo masz wrażenie że jesteś ważny. Lubię to w nim. Rozmawialiśmy o rodzinie, zapytałem go czy jego syn również lubi metal."

Lars: "Nie, jest fanem muzyki jazzowej i studiuje w Nowym Jorku."

"Jego zainteresowanie to jazz, to zapewne słyszysz od niego to nie moje tempo! (nawiązując do filmu "Whiplash"). Razem zaczęliśmy się z tego śmiać. Po chwili James Hetfield przyłączył się do nas. Wymieniliśmy poglądy o zespole Gojira, który jest w trasie z zespołem. Po zrobieniu wspólnego zdjęcia się rozeszliśmy.""Kilka godzin później Metallica wyprzedała bilety, na obiekcie w San Diego mieszczącym 40 tysięcy ludzi. Po raz kolejny udowodniła, że jest numerem jeden na świecie. Jesteśmy na środku snake pitu, a kapela jest w zasięgu ręki!. Nie ma słów, które mogłyby to opisać. To jeden z najlepszych dni mojego życia."Elvis-Król

Waszym zdaniem
komentarzy: 1
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
siara
09.08.2017 19:52:11
O  IP: 62.63.57.228
Nergala często można spotkać na koncertach, ostatnio był na Mastodon w B90.
OVERKILL.pl © 2000 - 2018
KOD: Marcin Nowak