W
I
Ę
C
E
J

«

N
E
W
S
Ó
W
WorldWired Tour 2017 - San Francisco, CA - Giants at AT&T Park AKTUALIZACJA
dodane 08.08.2017 11:12:43 przez: Elvis-Król
wyświetleń: 874
Kolejnym przystankiem na trasie koncertowej WorldWired Metalliki było San Francisco, gdzie James i Kirk odegrali hymn USA (07.08.2017).Metallica pragnie poinformować, że po raz kolejny San Francisco Giants zaprosiło ich, by wspólnie świętowali zawody. Wydarzenie miało miejscie 7 sierpnia 2017 roku. Członkowie określają to jako swoją ulubioną tradycję rodzinną. Przeciwko drużynie Giants stanęła drużyna Cubs z Chicago.

Tak jak i ostatnim razem, tak i teraz całe wydarzenie rozpocznie się od wykonania hymnu przez Jamesa Hetfielda i Kirka Hammetta, po czym rozpoczną się zawody i zespół zasiądzie na ławkach, by kibicować pomarańczowym.

Wydarzenie obejmowało również specjalnie bilety Metallica, które były przepustką na mecz jak i upoważniały do otrzymania limitowanej koszulki "Metallica-Giants". Pod koniec dla tych co zdecydowali się zakupić bilety VIP, odbyło się spotkanie w Triples Alley z Larsem Ulrichem, jak i również trenerem tenisa, komentatorem i autorem Bradem Gilbertem. Była okazja by porozmawiać o sporcie czy muzyce, oraz odbył się turniej sportowy dla uczestników. Część pieniędzy z meczu i spotkania będzie przekazana dla fundacji rodzinnej "Posey".

ZDJĘCIA:PO WIĘCEJ ZAPRASZAMY TUTAJ! (KLIK)

Elvis-Król

Waszym zdaniem
komentarzy: 0
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Nikt nie skomentował newsa.
OVERKILL.pl © 2000 - 2018
KOD: Marcin Nowak