W
I
Ę
C
E
J

«

N
E
W
S
Ó
W
Robert Trujillo o "Spit Out the Bone", pasji w zespole i operacji Jamesa Hetfielda
dodane 17.06.2017 22:32:08 przez: Elvis-Król
wyświetleń: 1000
Robert Trujillo jak wielu fanów również nie może doczekać się wykonania "Spit Out the Bone" na żywo. Podkreśla również, że Metallica posiada pasję, której wielu zespołom z takim stażem już brakuje.Robert w wywiadzie dla "The CW In Washington" wyznał, że pragnie zagrać na żywo "Spit Out the Bone" i "Confusion". Przyznał że najbardziej ekscytuje go stary materiał zespołu (głównie ten mniej ograny) i po ośmiu latach bycia w zespole udało mu się zrealizować jego osobisty cel. Namówić chłopaków, by zagrać na żywo "The Frayed Ends Of Sanity". Możliwe, że już nigdy to nie nastąpi, ale był to dla niego najbardziej wyjątkowy moment w zespole Metallica.

Podkreślił też, że woli dużo bardziej grać nowy materiał niż klasyczny "Enter Sandman" czy "Master of Puppets". Jest to też pierwszy raz, kiedy Robert tak mocno udzielał się wokalnie na albumie, czego jeszcze nigdy nie robił. Dlatego nie może się doczekać na odegranie całego nowego materiału na żywo.

Natomiast w wywiadzie dla "KSHE 95" poruszył temat pasji w zespole. Jak to określił w wielu zespołach z długim stażem pasja wygasa, tworzenie nie sprawia już przyjemności lub się z niego rezygnuje. Jak podkreśla w Metallice jest zupełnie inaczej. Cały zespół kocha to co robi, mają całą masę pomysłów, a gdy biorą instrumenty do ręki czują się jak w latach osiemdziesiątych.

Basista poruszył również aspekt zdrowotny grania na wielkich scenach wyjawiając, że James niedawno miał operację szyi i pleców. Podejrzewa również, że Dave Mustaine czy Tom Araya przeszli przez takie same operacje co James.

Elvis-Król

Waszym zdaniem
komentarzy: 0
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Nikt nie skomentował newsa.
OVERKILL.pl © 2000 - 2017
KOD: Marcin Nowak