W
I
Ę
C
E
J

«

N
E
W
S
Ó
W
Overkill.pl i Alcoholica charytatywnie
dodane 19.12.2016 10:22:32 przez: Rulą
wyświetleń: 1576
Małe dopełnienie wiadomości odnośnie koncertu Alcoholiki w Potępie, który odbył się w piątek 16.12.2016.
Jednym z dwóch ostatnich koncertów Alcoholiki w tym roku był koncert w niewielkiej miejscowości Potępa, na którym jak się okazało odbyła się zbiórka pieniędzy.
Na koncercie była również skromna delegacja fanklubu Overkill.pl, która dowiedziawszy się o krążacej puszce na datki, postanowiła spontanicznie zorganizować szybką licytację na rzecz Mai Rachwalskiej, bo to właśnie dla niej odbyła się zbiórka podczas koncertu.

Do koszulki, która została obiektem licytacji, dołączyła kolejna koszulka dołożona przez fanklub Alcoholiki, oraz dwie płyty Metalliki "Hardwired...To Self- Destruct", które z kolei przekazał zespół.

Licytację poprowadził Michał "Creep" z Overkill. pl, który wydaje się być stworzony do tego typu zadań, bo ani razu nawet się nie zająknął przed mikrofonem, a na dodatek efekt licytacji przeszedł najśmielsze oczekiwania wszystkich obecnych!

Bardzo dziękujemy!

W związku z tym, że przez niefortunny splot okoliczności zbiórka nie była jakoś szczególnie nagłośniona, postanowiliśmy podać dane, które pozwolą bezpośrednio pomóc Mai i jej rodzinie. Poniżej skopiowane z facebookowego profilu Mai podstawowe informacje na temat jej i niezwykle rzadkiej choroby, którą ją dotknęła:

"Nasza córka Maja, która walczy z rzadką chorobą genetyczną Zespół Retta, ma trzy lata. Nie mówi, ma problemy z równowagą, nie używa celowo rąk, potrzebuje naszej stałej opieki i pomocy przy najprostszych czynnościach. "

Jeśli chcesz pomóc Mai możesz przekazać swój 1% lub przekazać darowiznę:

Fundacja Dzieciom " Zdążyć z Pomocą "
ul. Łomiańska 5 01-685 Warszawa,
konto bankowe nr 15 1060 0076 0000 3310 0018 2615

a w tytule przelewu:
28601 Rachwalska Maja darowizna na pomoc i ochronę zdrowia .

Waszym zdaniem
komentarzy: 0
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Nikt nie skomentował newsa.
OVERKILL.pl © 2000 - 2018
KOD: Marcin Nowak