W
I
Ę
C
E
J

«

N
E
W
S
Ó
W
Następny fragment książki z nadchodzącej reedycji "Master of Puppets"
dodane 28.10.2017 00:07:11 przez: Elvis-Król
wyświetleń: 552
Metallica za pomocą mediów społecznościowych ujawniła następny fragment książki razem ze zdjęciem archiwalnym z okresu "Master of Puppets".W tamtym czasie najtrudniejszą rzeczą było zrobienie zdjęcia na żywo. Tak wspomina Ross Halfin fotografię Burtona strzeloną podczas trasy Damage, Inc. 21 lipca 1986 roku w Pine Knob Music Theater w Clarkston w stanie Michigan. W swoich początkach Metallica nie miała oświetlenia, a ja nienawidziłem lampy błyskowej. Lecz wszystko wyglądało dobrze, a rzecz którą próbowałem na Metallice było stworzenie klimatu. Cliff przez cały występ trzepał głową, były tylko same włosy bez twarzy.

Więc zrobiłem inaczej w Pine Knob. Podniosłem rękę, a on się zatrzymał i uśmiechnął się, potem coraz bardziej aż zaczął się śmiać. Ludzie do mnie pisali, że wygląda na bardzo szczęśliwego. Gdyby tylko wiedzieli, że pozował do zdjęcia. W Pine Knob udało mi się go namówić, żeby ze swoim basem między autobusami dał się sfotografować. Myślę, że wszystko to dobrze wyszło i że mi ufał, bo w końcu zrobił to o co go poprosiłem.


Metallica po raz kolejny podsyca promocję nowego wydawnictwa i zachęca do jego nabywania. TUTAJ możecie zobaczyć szczegóły reedycji, a TUTAJ zamówić jedno z nowych wydań!

Elvis-Król

Waszym zdaniem
komentarzy: 0
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Nikt nie skomentował newsa.
OVERKILL.pl © 2000 - 2018
KOD: Marcin Nowak