W
I
Ę
C
E
J

«

N
E
W
S
Ó
W
Metallica & William DuVall w kampanii zapobiegającej samobójstwom
dodane 13.09.2017 15:40:47 przez: Elvis-Król
wyświetleń: 780
Muzycy wzięli udział w audycji radiowej "I'm Listening".Temat samobójstwa i depresji powraca jak bumerang. Wielokrotnie słyszymy że ktoś popularny i lubiany popełnił samobójstwo. Spotykamy się też z tym często w naszym własnym otoczeniu jak i mediach. Nieważne czy jesteś bogaty i sławny, bądź spokojnie żyjącym człowiekiem chodzącym do pracy. To może dotknąć każdego. Po ostatnich dwóch głośnych samobójstwach dotyczących takich postaci jak Chris Cornell i Chester Bennington w świecie muzycznym zrobiło się głośno. Powstała specjalna kampania zapobiegająca takim tragediom w której między innymi udzieliła się Metallica razem z Williamem DuVallem.


William: "Czy wiecie że w samym USA co roku umiera więcej ludzi z powodu samobójstwa niż morderstwa? O połowę więcej! Do samobójstwa doprowadzają problemy psychiczne, poczucie beznadziei, uciążliwości czy desperacji"


James: "Hej, tutaj Metallica. Każdemu mogą się przytrafić myśli samobójcze. Pamiętajcie, by mówić o tym bliskim. Nie jesteście sami"


Kirk: "Nie jest to nic złego pójść do psychologa gdy masz depresję. Ta choroba wysysa z ciebie całą energię, której potrzebujesz by o tym porozmawiać z rodziną lub pomocą. Jeżeli cierpisz na depresję, to największym aktem odwagi jest poprosić o pomoc"


Robert: "W Stanach Zjednoczonych co dwanaście sekund ludzie popełniają samobójstwo. Tak nie powinno być, pomóżmy tym ludziom wyzdrowieć i wspierajmy ich"


Lars: "Zapamiętajcie, że to nic złego mieć uczucia. Depresja to częste zaburzenie psychiki. Ponad dwadzieścia milionów ludzi w Ameryce choruje na depresję co roku. Samobójstwo to globalny problem i to bardzo ważny element związany ze zdrowiem publicznym"


Elvis-Król

Waszym zdaniem
komentarzy: 0
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Nikt nie skomentował newsa.
OVERKILL.pl © 2000 - 2018
KOD: Marcin Nowak