W
I
Ę
C
E
J

«

N
E
W
S
Ó
W
Kirk Hammett o tworzeniu i zmianach w zespole
dodane 13.07.2017 00:15:57 przez: Elvis-Król
wyświetleń: 977
Gitarzysta w wywiadzie dla "Bailey and Southside Podcast" opowiada o ostatnich zmianach w zespole i wkładzie w najnowszy album.


Utwór Confusion z najnowszego dziecka zespołu


Kirk został zapytany o znaczące zmiany w zespole jakie zaszły przez cały okres jego istnienia.

Muzyk odpowiedział na to, że kilka lat temu każdy z nich został ojcem, co znacząco zmieniło ich dotychczasowe życie. O braniu odpowiedzialności za innych i dojrzewaniu wiekowo jak i umysłowo. Jak stwierdził "teraz jest mi ze sobą najlepiej niż w jakimkolwiek innym okresie mojego życia". Zawdzięcza to głównie grze na gitarze, występach na żywo z zespołem, co bardzo kocha.

Zapytany o swój wkład na nowy album i braku wpisu na "liście płac" odpowiedział:

"Co się stało? Nie wiem? Mam jednak to zrekompensowane, bo teraz jestem w szczytowej formie muzycznej. Pragniesz tworzyć dzieło, co da ludziom radość i szczęście, po prostu chcesz tworzyć muzykę. Kiedy to osiągasz to masz przepis na sukces. Pomaganie poprzez muzykę to jest to, niesamowita rzecz. Jeżeli chodzi o mnie, jest to coś duchowego jak dla mnie".

Trzeba przyznać, że Kirk chyba brał lekcje u swojego kolegi Larsa, bo tak zagmatwanej odpowiedzi pewnie dziennikarz się nie spodziewał. Patrząc po tak zbaczających odpowiedziach z tematu ze strony muzyka, widać że nie lubi tego typu pytań w przypadku ostatniego albumu.A co Wy o tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzach!

Elvis-Król

Waszym zdaniem
komentarzy: 2
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
JaCkyLL
14.07.2017 12:02:01
O  IP: 195.29.106.23
Czy faktycznie jest tak, że Kirk z ostatniego albumu nie wziął żadnej kasy ? Ciekawe jak to wygląda w praktyce ... nie wzniósł nic do utworów na nowy album, zagrał jednak solówki - to już coś :) pewnie kasa jakaś wpadnie, największa jednak z koncertowania :)
outlaw
13.07.2017 18:55:18
O  IP: 91.236.4.54
Fakt, nie wiadomo jak tę wypowiedź czytać, żeby wydobyć jakiś komunikat. Od tyłu, od głowy czy szukać ukrytych sensów. Kirk stworzył językowego Frankensteina, wszystko co lubi.
OVERKILL.pl © 2000 - 2018
KOD: Marcin Nowak