W
I
Ę
C
E
J

«

N
E
W
S
Ó
W
Alcoholika - Podsumowanie roku 2016 !
dodane 22.12.2016 10:45:26 przez: Kubus-87
wyświetleń: 1721
Alcoholika - podsumowanie roku 2016, według Wojtka "Sasima"!


Świeckiej tradycji stać musi się zadość ..

Oj co to był za rok! Tak więc trochę statystyk na początek:

- koncertów 39

- Największą publiczność w zamkniętym pomieszczeniu - razem z Orchestra Mixtura - w CK Lubin - koncert zgromadził 400 osób


- największa publiczność na otwartym terenie - Przystanek Woodstock! ( duzoooo! :)

- najczęściej w tym roku graliśmy w Warszawie - 5 razy

- najbardziej "hardkorowy" weekend : - wyjazd w piątek o 16 Świerklaniec - Krotoszyn - 2oo km koncert o 23 wyjazd 1:30 Krotoszyn - Kryłów - 578 km - na miejscu Sobota o 10 rano - 11 rano próba - koncert 19:00 - wyjazd 23 Kryłów - Świerklaniec -471 km - Niedziela 4:30 w domu .. da się?! :)

- pierwszy raz w naszej historii;

-zaliczyliśmy 3 festiwale z rzędu ( Zwierzyniec , Węgorzewo, Woodstock)


-nasze dwa single pojawiły się w "Antyradio"

-zagraliśmy na premierze nowej płyty Metalliki :) w sklepie z Titusem


-nagraliśmy materiał na pierwszą płytę

-nasza muzyka znalazła się na Spotify, Tidal, czy Itunes

-braliśmy udział w eliminacjach do Przystanku Woodstock


-w zasadzie nikt się z nikim nie pokłócił ;)


Dalej, to już fikcja literacka :
Jak zwykle opychaliśmy się czym popadnie i pili co nam lali...czasem nam lali, ale nie piliśmy. Jedliśmy zawsze!
Kęda wracał, chyba pierwszy raz w historii autem dalej niż 50 km :), raz wracała Aneta ...(Aneta to dziewczyna Misia)

Bodaj pierwszy raz, od lat nie zagraliśmy w Świerklańcu :)
Byliśmy prawie na Ukrainie ( Kryłów) i prawie nad morzem ( Gdańsk) – morza nie było widać.
Poznaliśmy kilku nowych znajomych, kilku starych znajomych nie poznaliśmy
zagrała z nami raz dziewczyna -Klaudia, chłopak – Kuba i Rulą...
było fajnie, energetycznie, nudno, męcząco, daleko, gorąco i zimno .. nie zamienimy tego na nic innego!!!

Bardzo Wam wszystkim dziękuję. W imieniu swoim i zespołu. Nie będę wymieniał komu bo nie dam rady :) znalazło by się kilka osób :)
Myślę, że WIESZ, że To Ciebie mam na myśli ! :)


Wielu ludzi w tym roku nam pomogło i było dla nas życzliwych. Rośnie liczba członków Alco Fanklubu. Jest to bardzo budujące, że chcecie być bliżej nas :)
To tyle!
2017 rok to nowe wyzwania. Co będzie czas pokaże. Każdy rok przynosi niespodzianki – mam nadzieję, że te pozytywne przyniesie i kolejny.. Bądźcie z nami!

Sasim - Alcoholika
A ja w imieniu swoim i zacnego grona Overkillowców, dziękuję za kolejny udany rok, za wszystkie koncerty. Gratuluję wszystkich projektów, jakie udało się zrealizować i życzę powodzenia w kolejnych! Do zobaczenia na zlotach i koncertach!
...Kubus-87 & Overkillowi fani Alco!

Waszym zdaniem
komentarzy: 5
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Dexter
27.12.2016 13:01:12
O  IP: 83.23.252.50
Rok owocny aż miło. A najlepsze i tak dopiero przed nami. Już niedługo płyta i kolejne koncerty! W tym roku skromnie bo tylko 3 koncerty zaliczyłem/liśmy ale zlot w Poznaniu już w lutym, więc zaczynamy nabijać nowy licznik i liczymy na więcej gigów na terenie Wlkp lub Lubuskiej ziemi. Życzę kolejnych sukcesów na różnych Alkoholikowych płaszczyznach! Tak trzymać i do zobaczenia!
NIKT
23.12.2016 20:11:31
O  IP: 81.190.74.174
Skoro News o podsumowaniu roku, to troszkę spamu ode mnie na koniec roku bo za kilka godzin odcinam się od sieci niemal do przyszłego roku a zwykłem codziennie tu być:)
Wesołych świąt dranie, łobuzy i wy przewspaniałe panie. Życzę wam w przyszłym rocku koncertu METALLIKI jak najbliżej miejsca zamieszkania:) (na koncert ALCOHOLIKI zawsze jest blisko) Bądźcie zdrowi i pogodni a sukcesów w pracy/szkole niech nie będzie końca:) Niech w ten świąteczny czas wasze brzuchy nie przejedzą się a rankami głowy niech WAS nie bolą, ale bawcie się jak by nie było jutra.
Miło mi ogromnie że pod koniec tego roku nasze gęby wygięły się w grymasie uśmiechu na widok nowej płyty METALLIKI, która ostatecznie jest płytą bardzo dobrą, mimo że po tak długim czasie oczekiwania powinna zawierać we wkładce banknot stu dolarowy;) Znalazłem na tej płycie sporo rzeczy które mi się bardzo podobają. Jeśli ktoś w zeszłym rocku życzył "nowej płyty METALLIKI" to dziękuję bo się spełniło:D
No to szanowni OVERKILLERSI: Fuuuuuck Yeeeaaahh ,,/
Elvis-Król
23.12.2016 00:34:36
O  IP: 82.145.221.176
Alkoholizm się szerzy, co to będzie co to będzie? ;-)
Lewińska
22.12.2016 20:24:25
O  IP: 188.146.26.113
Ja byłam w tym roku na dwóch koncertach Alcoholiki, poprosiłam Mistrza o autograf i dostałam 3
NIKT
22.12.2016 17:52:25
O  IP: 81.190.74.174
Udało mi się być w tym roku 4 razy na Alcoholice i to za każdym razem w innym klubie i trzy razy w innym mieście nie jak rok wcześniej cztery razy w jednym mieście z czego trzy razy w tym samym klubie:D Za każdym razem było cholernie wesoło i kark bolał:) Udało mi się nawet zdobyć nowy poziom bycia fanem czyli "pobiłem syna na koncercie":D Kontrowersyjnie to brzmi ale wtajemniczeni musieli mieć niezły ubaw:) Najlepiej wspominam ten z maja w moje urodziny. Okazało się że na koncercie zjawiło się około 40 osób Samych Alcomaniaków, których znam osobiście i są to osoby z różnych stron Polski. To pokazuje że grono "Alcoholików" rośnie i trzyma się razem.
Teraz tylko życzyć sobie i wszystkim by następny rok był równie udany jeśli nie lepszy a na pewno będzie lepszy bo zaraz na początku roku (podobno) płytowy debiut ALCOHOLIKI:D Trzy razy w tym roku swoimi singlami udowodnili że potrafią pisać zajebistą muzykę i świetnie wykonywać ją na żywo więc już niedługo kolejny "dobry zakup" ;) Pozdro "Alcoholicy" ;)
OVERKILL.pl © 2000 - 2018
KOD: Marcin Nowak